top of page
  • Фото автораKit Lab

8 мінералів Мертвого моря, які повернуть вашу шкіру до життя

1. МАГНІЙ

Допомагає захистити шкіру від зовнішніх пошкоджень, оскільки регулює регенерацію та відновлення клітин. Він збільшує відновлення шкіри, коли шкіра порушена, і силу, коли вона піддається атаці. Він покращує рівень зволоження шкіри, заспокоює, оздоровлює та прискорює обмін речовин.


2. КАЛІЙ

Підтримка росту нових клітин шкіри. Він допомагає клітинам шкіри загоюватися та усувати шрами, вирівнює рівень зволоження шкіри та підтримує здоровий рН шкіри.


3. КАЛЬЦІЙ

Збережіть здорове сяйво шкіри. Ця поживна речовина зберігається в епідермісі, зовнішньому шарі шкіри, і регулює вироблення шкірного сала, щоб шкіра була зволоженою та вільною від екземи. Захищає клітини шкіри, регулює вироблення жиру, балансує та тонізує.


4. ЦИНК

Цинк сприяє загоєнню шкіри після травми. Це необхідно для підтримки стабільності клітинних стінок, а також для того, щоб клітини ділилися та спеціалізувалися в міру зростання. Цинк також може захищати шкіру від пошкодження ультрафіолетом через те, як він веде себе по відношенню до інших металів у вашому тілі, таких як залізо та мідь. Він також діє як антиоксидант, покращує оновлення шкіри, заспокоює та оздоровлює.


5. БРОМ

Заспокоює і заспокоює шкіру, має протизапальні властивості.


6. СІРКА

Має природну антибактеріальну активність проти бактерій, які викликають прищі. Це також може сприяти розпушенню та осипанню шкіри. Може допомогти в лікуванні шкірних захворювань, таких як себорейний дерматит або акне, і містить необхідні вітаміни.

7. НАТРІЙ

Зміцнює шкіру для поглинання вологи, прискорює обмін речовин.


8. МАРГАНИЦЬ

Ключовий інгредієнт у процесі загоєння ран. Загоєння ран вимагає збільшення вироблення колагену. Марганець необхідний для вироблення амінокислоти проліну, необхідної для утворення колагену та загоєння ран у клітинах шкіри людини. Він також багатий антиоксидантами, покращує кровообіг та еластичність шкіри.


5 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page