top of page

Поширені запитання

Які товари ви пропонуєте?

You First Cosmetics спеціалізується на спеціальних формулах, унікальних та натуральних косметичних продуктах для догляду за волоссям та шкірою.

 

Як довго триває доставка?

Наша продукція буде відправлена ​​протягом двох днів після вашого замовлення, а потім займе 1-2 тижні, щоб дістатися до вашого порога.

 

Яка ваша політика повернення?

Замість того, щоб повертати товари, ви можете звернутися до нас за повним відшкодуванням. Чому? Повернення суперечить нашому прагненню екологічності: кожне повернення залишає вуглецевий слід. Тому просто розкажіть нам, що пішло не так, надішліть фотографію, і ми повернемо вам гроші у повному обсязі. Потім, по можливості, ви можете пожертвувати свій товар місцевій благодійній організації або здати його на переробку.

 

Чи можу я скасувати замовлення?

Скасування замовлення можливе, якщо ви не отримали посилку у строки, вказані для кожного конкретного товару. Іноді замовлення відправляються до того, як ми встигаємо обробити скасування. Тому якщо ви скасували замовлення, але все одно отримали посилку, будь ласка, зробіть одну з трьох речей: переробте її, пожертвуйте чи насолоджуйтесь нею.

 

Що станеться, якщо я отримаю не той товар?

Якщо з вашим замовленням щось не так – не той розмір, не той колір, дефект чи щось інше, не зовсім те, що ви хотіли, – просто повідомте нам про це, і ми повернемо вам гроші. Вам не доведеться надсилати товар назад до нас.

 

Чи пропонуєте ви обмін?

Ми не пропонуємо обміну. Однак якщо з якоїсь причини ви отримали не той товар, на який чекали, просто повідомте нам про це, і ми надамо вам новий.

 

Є ще питання?

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації на адресу youfirstcosmetics@gmail.com

bottom of page