top of page

Відмова від відповідальності Google Translate

ДАНА ПОСЛУГА МОЖЕ МІСТИТИ ПЕРЕКЛАДИ, ВИКОНАНІ КОМПАНІЄЮ GOOGLE. GOOGLE ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ПОВ'ЯЗАНИХ З ПЕРЕКЛАДОМ, ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ, У ТОМУ ЧИСЛІ БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ ТОЧНОСТІ, НАДІЙНОСТІ І БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО СТАНУ, ПРИДАТНОСТІ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ І НЕПОРУШЕННЯ.

Сайт You First Cosmetics було перекладено для вашої зручності за допомогою програми-перекладача Google Translate. Було докладено розумних зусиль для забезпечення точного перекладу, проте жоден автоматичний переклад не є ідеальним і не покликаний замінити перекладача. Переклади надаються як послуги для користувачів веб-сайту You First Cosmetics та надаються "як є". Не надається жодних гарантій, явних, щодо точності, надійності чи правильності будь-яких перекладів з англійської на будь-яку іншу мову. Деякі матеріали (такі як зображення, відео, Flash тощо) можуть бути перекладені неточно через обмеження програмного забезпечення для перекладу.

 

Офіційним текстом є англійська версія сайту. Будь-які неточності або відмінності, що виникли під час перекладу, не є обов'язковими та не мають юридичної сили для цілей дотримання чи виконання. У разі виникнення питань, пов'язаних з точністю інформації, що міститься на перекладеному сайті, звертайтеся до англійської версії сайту, яка є офіційною.

bottom of page