top of page

1

Тонік для очищення

Очищаючий тонік серії BOTOGENETIC складається з інноваційної формули, збагаченої мінералами Мертвого моря, алое віра та олією виноградних кісточок.

Цей ніжний тонік очистить і освіжить ваше обличчя, повністю видалить відмерлі клітини шкіри з обличчя і шиї, допоможе відновити пошкоджені клітини шкіри, надаючи їй здоровий, сяючий і свіжий вигляд.

8430.jpg
8437.2.jpg

2

Інтенсивна сироватка з ліфтинг-ефектом

BOTOGENETIC Intensive Serum Lifting Effect заснована на універсальній запатентованій формулі Argireline®, гексапептиду високого ступеня очищення. Таким чином, Argireline® пригнічує неконтрольоване скорочення м'язів обличчя, які є причиною появи мімічних зморшок.

У поєднанні з мінералами Мертвого моря, рослинними екстрактами, потужними антиоксидантами та вітаміном Е ця сироватка ефективно заповнює западини зморшок та розгладжує шкіру в рекордно короткі терміни.

Союз натуральних інгредієнтів та потужний концентрат з Argireline® робить цю сироватку інтенсивним антивіковим засобом, який ідеально імітує дію ін'єкцій ботулотоксину та значно впливає на синтез колагену.

Стимулюючи кровообіг обличчя, шкіра підтягується, а зморшки помітно зменшуються. Вже з перших місяців діє магія, обличчя виглядає молодшим, пружним і гладким.

3

Крем з ефектом ліфтингу

BOTOGENETIC Lifting Effect Cream створений як унікальна формула на основі запатентованого в усьому світі дерма-релаксанту Argireline®, комплексу високоефективних поживних речовин, який призначений для зняття напруги на обличчі та видимої корекції мімічних зморшок. Інноваційний комплекс підтримує оновлення клітин, підтягує обвислі тканини та сприяє здоровому кровотоку.

Крем з ефектом ліфтингу Botogenetic діє миттєво, розслаблюючи м'язи обличчя та одночасно відновлюючи природну вологість та зволоженість шкіри. Цей новий підхід, заснований на антивіковій добавці з екстрактами олії соєвих бобів, оливкової олії, олії авокадо, багатої на вітаміни A, D і E, лецитином, екстрактом огірка, а також калієм, відомим як мінерал молодості, разом з мінералами Мертвого моря і потужними антиоксидантами, помітно живить, зволожує, зміцнює та розгладжує шкіру протягом декількох хвилин після нанесення. Результати помітні протягом дня.

 

Крем з ефектом ліфтингу Botogenetic - це справжня неінвазивна дія, що втілює сучасні косметичні технології в поєднанні з натуральними інгредієнтами ідеальний крем проти зморшок без використання шприців, без болю, без висипу або алергічних реакцій. Після використання крему з ефектом ліфтингу Botogenetic ви помітите більш пружну, гладку та молоду текстуру шкіри.

Підходить для всіх типів шкіри, ідеально підходить для зрілої шкіри.

8445.2.jpg
8e84cd_a4feb44add50451b9970a0c34b1c456e_mv2.gif

Активний інгредієнт

ARGIRELINE®

  • Зменшує глибину зморшок на обличчі, викликаних скороченням мімічних м'язів, особливо в області чола та навколо очей.

  • Більш безпечна та м'яка альтернатива ботулотоксину, що місцево впливає на той самий механізм утворення зморшок зовсім іншим способом.

  • Може бути включений у косметичні склади, такі як емульсії, гелі, сироватки тощо, де потрібне видалення глибоких ліній або зморшок на лобі чи навколо очей.

Однією з найяскравіших ознак старіння шкіри є збільшення зморшок на обличчі. Це може відбуватися природним чином з часом і визначається певними біохімічними, гістологічними та фізіологічними змінами, що посилюються під впливом навколишнього середовища. Було чітко встановлено, що цих конформаційних змін та порушення ідеального пакування ліпідного матриксу можна значною мірою уникнути шляхом модуляції м'язового скорочення.

 

ARGIRELINE® є імітатором N-кінцевої частини SNAP-25, що зрештою дозволяє послабити скорочення м'язів, запобігаючи утворенню зморшок.

 

ARGIRELINE® запобігає утворенню шкірних ліній та зморшок подібно до ботулотоксину (Ботокс), інгібуючи вивільнення нейротрансмітера на нервово-м'язовому з'єднанні.

 

ARGIRELINE® не вимагає підшкірних ін'єкцій у м'язи та вважається відносно безпечним.

 

ARGIRELINE® є відкриттям позитивного хіта, заснованого на науковому шляху від раціонального дизайну до виробництва GMP. Вивчення основних біохімічних механізмів дії проти зморшок спричинило створення цього революційного гексапептиду, який захопив косметичний світ.

 

Зрештою з'явився засіб проти зморшок, який може конкурувати з ефективністю ботулотоксину, але при цьому виключає ризики, ін'єкції та високу вартість.

Certification.png
bottom of page