top of page
Inbar Mor Засновник і генеральний директор

Інбар Мор

Засновник і генеральний директор

Вітаємо, любі,

Ласкаво просимо до You First Cosmetics, де ми завжди ставимо вас на перше місце.

 

Моє бачення: Зробити так, щоб кожна жінка почувала себе впевнено та комфортно у своїй шкірі.

 

Після багатьох років навчання та практики в галузі хімічної інженерії я вирішила використати свої знання та досвід, щоб внести позитивні зміни у світ. У ваш світ. Тому я створила компанію You First Cosmetics.

 

Співпраця з іншими інженерами-хіміками та професіоналами в галузі догляду за шкірою з різних країн дозволила розробити мою унікальну формулу.

 

Подолавши багато труднощів, я дуже рада поділитися цим досягненням із вами. Вкладаючи всю свою професійну впевненість у ці продукти та їх інгредієнти, я з величезною гордістю представляю цю високоякісну та розкішну лінію для догляду за шкірою.

 

Бути жінкою - це дар, який вимагає щоденного святкування, і це життя варте того, щоб виглядати і відчувати себе найкращою версією себе та вибирати себе щодня. Я вірю, що ці продукти змусять вас сяяти і піднімуть настрій не лише вашій шкірі, а й у цілому.

 

Я дуже рада поділитися з вами своїм посланням, баченням та творчістю. Я щиро вірю, що це створить дива у вашому житті, і я буду найщасливішою, коли ви вирішите поставити себе на перше місце та насолодитися нашою ексклюзивною продукцією.

 

З любов'ю,

Інбар Мор

Засновниця та генеральна директорка You First Cosmetics

bottom of page